Wybierz inicjatywę

English Camp

English Camp to tygodniowy obóz dla młodzieży w formie dziennej lub wyjazdowej, wypełniony zajęciami w języku angielskim. Obozy organizowane są na terenie całej Polski przez lokalne grupy młodzieżowe we współpracy z Falą i native speakerami.

Fusion

Fusion to całoroczny projekt polegający na otwartych, cotygodniowych próbach chóru złożonego z młodych ludzi. Pod okiem profesjonalnych muzyków tworzony jest od podstaw zespół muzyczny. Na próbach, w przestrzeni sprzyjającej budowaniu relacji, można doświadczyć wartościowych rozmów, nauki gry na instrumentach, śpiewu czy choreografii. Wisienką na torcie projektu Fusion jest organizacja koncertów dla społeczności lokalnych oraz letnie obozy muzyczne. Chóry powstają w wielu regionach Polski.

Exit Tour

Exit Tour to objazdowy program profilaktyczny. Każdy tour trwa tydzień w jednym mieście. Wykwalifikowana kadra wykładowców razem z lokalnymi wolontariuszami odwiedza codziennie inną szkołę. Eksperci opowiadają młodzieży o czyhających na nich współczesnych zagrożeniach oraz sposobach radzenia sobie z nimi. W trakcie tygodnia organizowane są również popołudniowe kluby dla młodzieży o charakterze prospołecznym, kulturalnym lub sportowym. Zwieńczeniem każdego Exit Touru jest finałowy koncert grany przez towarzyszących nam muzyków.

Projekt 29:11

Wierzymy, że każda osoba ma ogromną wartość. Czasami jednak trzeba ją wykopać spod skorupy trudnych doświadczeń i zranień, których doświadczyliśmy. Celem projektu 29:11 jest prowadzenie młodych ludzi od bólu do nadziei, od zranienia do miejsca prawdziwego uzdrowienia, którego autorem jest Bóg. W tym celu organizujemy weekendowe konferencje, seminaria, warsztaty on-line oraz indywidualne poradnictwo i duszpasterstwo wśród młodzieży.

equip

Projekt, który ma na celu wyposażenie liderów do pracy z młodzieżą poprzez konferencje i szkolenia. W ramach Equip otrzymasz przydatne narzędzia do swojej służby, znajdziesz odpowiednie wsparcie i będziesz mieć okazję posłuchać inspirujących i doświadczonych osób, opowiadających o własnych radościach i wyzwaniach. Jeśli jesteś liderem, osobą zaangażowaną w pracę z młodzieżą, to pamiętaj – jesteśmy tu dla Ciebie!

EDGE

EDGE to cotygodniowe treningi prowadzone przez wyszkolonych trenerów z lokalnych kościołów. Wykorzystując sport chcemy pokazać, że Jezus jest drogą do dobrze rozegranego życia. Zwieńczeniem treningów są turnieje, na których możemy sprawdzić swoje umiejętności sportowe oraz budować relacje. W naszym sercu jest wyposażanie trenerów EDGE w kontekście sportowym jak i duchowym poprzez szkolenia, treningi oraz stworzoną przestrzeń mentorską.

el dorado

El Dorado to program mający na celu tworzenie przestrzeni dla młodych ludzi do wzrostu w relacji z Bogiem i rówieśnikami oraz stawiania pierwszych kroków w służbie. Pragniemy, aby młode osoby odkrywały swoje powołanie i wykorzystywały potencjał dany im przez Boga, dzięki czemu będą wywierać wartościowy wpływ na ludzi w swoim otoczeniu. El Dorado organizuje weekendowe konferencje w całej Polsce oraz Akademię Rośniemy, czyli obóz skupiający się na intensywnym rozwoju duchowym, emocjonalnym i w relacjach.

Możesz nas wspierać na różne sposoby

WESPRZYJ FALOWICZÓW