Nieś Falę w świat!
Zostań naszym ambasadorem.

Pragniemy, aby misja naszego Stowarzyszenia była jak fala, która wdziera się mocno w głąb naszego kraju, docierając z życiodajnym przesłaniem do nastolatków. Jeśli nasza wizja i wartości są bliskie Twojemu sercu, możesz zanieść je dalej poprzez praktyczne kroki podane poniżej.

Zaproś nas do szkoły

Jeśli jesteś rodzicem / uczniem / nauczycielem, możesz zaprosić nas do swojej szkoły. Nasz projekt Exit Tour mówi o zagrożeniach (np. uzależnieniach) czyhających na współczesną młodzież. Skierowany jest do nastolatków ostatnich klas podstawówki i młodzieży szkół ponadpodstawowych. Możesz też zaproponować wychowawcom klas, aby skorzystali z naszej oferty wycieczki do Ośrodka h2o w Kiczycach.

Dowiedz się więcej

Zaproś nas ze stoiskiem na wydarzenie

Jeśli jesteś organizatorem jakiegoś wydarzenia lub wiesz, że odbędzie się event, na którym moglibyśmy się pojawić, koniecznie daj nam znać.

Dowiedz się więcej

Zaproś liderów młodego pokolenia na nasze wydarzenia

Naszą misją jest inspirowanie i wyposażanie liderów, aby jeszcze skuteczniej mogli wpływać na młode pokolenie. Jeśli znasz jakiegoś młodego lidera, niezależnie od tego, jak duże ma doświadczenie, koniecznie zaproś go na organizowane przez nas wydarzenia.

Dowiedz się więcej

Zaproś uczestników na nasze wydarzenia

Wierzymy, że każda młoda osoba, która chce się rozwijać, potrzebuje zdrowego środowiska wzrostu. Pragniemy taką właśnie przestrzeń tworzyć. Jeśli znasz osoby, które poszukują miejsca, gdzie mogłyby się rozwijać, służyć, wzmacniać wiarę i nawiązywać nowe relacje, koniecznie zaproś je na nasze wydarzenia.

Dowiedz się więcej

Mów o naszych potrzebach innym

Pewnie masz w swoim otoczeniu wielu przyjaciół i znajomych, którym możesz opowiedzieć o naszych działaniach i potrzebach. Wierzymy, że to jeden z najłatwiejszych, ale również mocno skutecznych sposobów wsparcia działań Fali.

Dowiedz się więcej

Obserwuj nasze media społecznościowe

Bądź na bieżąco z tym, co robimy poprzez obserwację naszych mediów społecznościowych. Instagram Facebook

Dowiedz się więcej

Masz pomysł na event? Daj nam znać

Jeśli chodzi ci po głowie pomysł na obóz, warsztaty lub cokolwiek innego, co mogłoby pomóc w dotarciu do nastolatków lub liderów, to koniecznie daj nam znać. Odezwij się do nas, abyśmy mogli razem zastanowić się, jak wcielić Twój pomysł w życie.

Dowiedz się więcej

Zorganizuj wydarzenie, konferencję, obóz w Ośrodku h2o

Jeśli szukasz ciekawego miejsca, które pozwala na organizację wydarzenia, konferencji czy obozu, koniecznie zapoznaj się z ofertą naszego Ośrodka h2o. Szczegóły znajdziesz tutaj

Dowiedz się więcej

Wypełnij formularz kontaktowy.
Skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

 

Skontaktuj się z nami

Możesz nas także wesprzeć poprzez: