Oferta Stowarzyszenia Fala jest skierowana głównie do nastolatków oraz osób, które pracują z młodzieżą. Działamy poprzez tworzenie zdrowej i bezpiecznej przestrzeni dla nich. Nasz cel w szkołach realizujemy dwutorowo: poprzez zajęcia profilaktyczne Exit Tour oraz ofertę wycieczek szkolnych w naszym Ośrodku Wypoczynkowo-Konferencyjnym h2o. Szczegóły znajdują się poniżej.

Stowarzyszenie Fala to organizacja, która powstała w 2003 roku. Oferujemy ciekawe i profesjonalnie przygotowane zajęcia, które mają zachęcać młodzież do podejmowania dobrych decyzji w życiu. Wierzymy, że jeśli pozytywnie wpłyniemy na jednostkę, to ona przekaże dobre wartości swoim rówieśnikom. Jesteśmy przekonani, że każdy nastolatek ma ogromny potencjał, dlatego chcemy pomóc mu go odkryć.

Ponad 100 szkół
Ponad 25 000 uczniów

Przez niespełna 15 lat udało nam się zorganizować wiele wydarzeń adresowanych do polskich szkół i uczącej się w nich młodzieży. Współpracujemy z wieloma wykładowcami, psychologami i specjalistami, którzy tworzą profesjonalny zespół, od lat związany z naszą działalnością.

Jesteśmy ponadwyznaniową organizacją chrześcijańską, dlatego nasze zajęcia oparte są o takie wartości, jak: godność każdego człowieka, poszanowanie rodziny i autorytetów, kształtowanie postaw prospołecznych.
Stowarzyszenie Fala jest zarejestrowane pod numerem KRS 0000181615.

EXIT Tour

Nasz statut zakłada konkretne działania mające na celu przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym, upowszechnianie wartości chrześcijańskich i postaw prospołecznych a także kształtowanie zdrowego środowiska rozwoju.

Realizujemy te postanowienia poprzez program Exit Tour.
To profilaktyczny program dla klas 7-8 oraz szkół ponadpodstawowych, prowadzony w atrakcyjny sposób dla młodych odbiorców. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tego projektu poniżej.

więcej o projekcie Exit Tour

Program EXIT Tour jest darmowy.
Zgłaszać mogą się wszelkie placówki szkolne.

Opinie dyrektorów i pedagogów

Sprawdź opinie osób współpracujących ze Stowarzyszeniem Fala

Podziękowania pracowników oświaty

Zobacz, kto współpracował ze Stowarzyszeniem Fala

Podziękowania
Siedziba Stowarzyszenia Fala znajduje się w Kiczycach, koło Skoczowa.
Numer KRS: 0000181615
Ochabska 133, 43-430 Kiczyce
O nas