Stowarzyszenie Fala nie istniałoby,
gdyby nie wsparcie naszych wolontariuszy.

To ludzie są siłą napędową tego, co tworzymy. Nie będą to słowa nad wyrost, kiedy powiemy, że bez Was większość rzeczy, które robimy, nie miałaby prawa się wydarzyć. Często skala naszych wydarzeń jest na tyle duża, że nie bylibyśmy w stanie tego zrobić, korzystając tylko z zaangażowania zatrudnionych przez nas członków zespołu. Dlatego potrzebujemy wsparcia osób z sercem pełnym pasji do działania na rzecz młodego pokolenia. Cieszymy się, że rozważasz możliwość dołączenia do naszego wspólnego dzieła.

Razem możemy więcej!

Biblia wiele mówi o sile, jaka drzemie we wspólnocie. Naprawdę wierzymy, że gdy do zespołu dołącza kolejny wolontariusz, to nasze siły się mnożą, a nie dodają. Każda osoba współpracująca z nami dostaje konkretną odpowiedzialność i zakres obowiązków, których podejmuje się na konkretny czas (najczęściej na czas trwania wydarzenia). Osoby, które działają razem z nami, mogą dać coś od siebie innym, sami w zamian doświadczając rozwoju w swoim życiu na wielu płaszczyznach.

Wolontariat w Stowarzyszeniu Fala

Nie mamy żadnego formalnego procesu rekrutacji. Stawiamy na naturalne budowanie więzi, dzięki czemu każdy może sam zdecydować, czy współtworzyć to dobre dzieło razem z nami.
Jeśli jesteś zainteresowany/a wolontariatem, napisz do nas, a my chętnie się z Tobą skontaktujemy!

Napisz do nas!
Skontaktujemy się z Tobą wkrótce!

 

Skontaktuj się z nami

Możesz nas także wesprzeć poprzez: