Jeśli pracujesz z młodzieżą, to jesteś w wyjątkowym miejscu.
W naszych oczach jesteś liderem i osobą wpływu. Zwracamy się do Ciebie z chrześcijańskiego stowarzyszenia Fala, która istnieje, ponieważ chcemy wpływać na Bożą przemianę młodego pokolenia, które z kolei wywiera wpływ na społeczeństwo.

Istniejemy więc dla Ciebie. Jesteśmy do dyspozycji wszystkich liderów i osób zainteresowanych pracą z młodzieżą w swoich społecznościach. Nasze działania są skoncentrowane na wyposażaniu liderów do efektywnej pracy z młodym pokoleniem. To właśnie dlatego organizujemy wydarzenia i tworzymy różne materiały oraz narzędzia, aby wesprzeć Cię w Twojej służbie.

Praca z młodzieżą jest dużym przywilejem. Możliwość kształtowania młodego pokolenia jest kluczowa i cieszymy się, że decydujesz się temu poświęcić.
To, co robisz, ma ogromne znaczenie. Praca z młodzieżą może być trudna, dlatego chcemy Cię w niej wspierać, razem się rozwijać i uczyć, jak skuteczniej służyć młodym ludziom.

Przestrzeń Twojego rozwoju

Z myślą o Tobie tworzymy narzędzia, organizujemy konferencje, mentoring i szkolenia. Chcemy nie tylko być źródłem teoretycznej wiedzy, ale wspierać Cię praktycznie i wyposażać do służby. Chcesz być na bieżąco z nami? Zapisz się do naszego newslettera lub dołącz do nas na Instagramie dedykowanym tylko liderom młodego pokolenia – ig:@falaport

Współpracujemy z liderami z różnych organizacji i denominacji w całej Polsce. Wierzymy w wartość jednoczenia się osób zaangażowanych w służbę młodzieżową oraz wzajemne wyposażanie i inspirowanie w rozwijaniu jej. Łącząc siły, możemy zdziałać dużo więcej niż w pojedynkę.

Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy falaport

falaport to blog w pełni poświęcony wyposażaniu liderów młodego pokolenia. Tu specjaliści z różnych dziedzin dzielą się swoim doświadczeniem i pomysłami. Znajdziesz tu treści dostosowane do obecnej sytuacji i potrzeb. Dla Twojego komfortu przygotowaliśmy go w różnorodnej postaci: artykułów, podcastów i filmów wideo. Wśród naszych materiałów znajdziesz np. gry integracyjne, plany gotowych wydarzeń dla młodych ludzi czy przykładowe treści nauczania.

Dowiedz się więcej

Equip

Equip to projekt, który ma na celu wyposażenie Cię do służby z młodzieżą poprzez konferencje i szkolenia. Tu otrzymasz przydatne narzędzia do swojej służby, znajdziesz odpowiednie wsparcie i będziesz mieć okazję posłuchania inspirujących i doświadczonych osób opowiadających o własnych sukcesach i wyzwaniach w codziennej pracy z młodzieżą.

Przejdź do strony EQUIP