Wydarzenia tworzone przez młodych ludzi

Wychodzimy z założenia, że nikt nie rozumie lepiej młodego człowieka niż drugi młody człowiek. Dlatego tym, co wyróżnia nasze eventy, jest to, że od początku do końca tworzymy je we współpracy z Wami.

Wśród wydarzeń, które organizujemy przez cały rok, znajdują się obozy, zimowiska, weekendowe konferencje i warsztaty. Poza tym prowadzimy też spotkania dla młodzieży stawiające na rozwój duchowy, sportowy czy artystyczny oraz programy dla szkół. Tematyka naszych wydarzeń jest różnorodna. Wierzymy, że znajdziesz coś dla siebie.

Czy dasz się zaprosić do udziału i tworzyć razem z nami przestrzeń, która niesie pozytywną zmianę do życia młodych ludzi?

Przestrzeń Twojego rozwoju!

Dlaczego warto przyjechać na nasze wydarzenia?

Jest ku temu co najmniej kilka powodów: Po pierwsze, życiodajne relacje. Po drugie, możliwość wszechstronnego rozwoju i po trzecie, mnóstwo dobrej zabawy.

Wierzymy, że w życiu potrzebny jest balans, dlatego też nasze wydarzenia, poza możliwością rozwoju, przepełnione są dobrą zabawą. To, co wyróżnia nasze eventy, to panująca na nich wyjątkowa atmosfera, którą prawdopodobnie od razu pokochasz. Nie możemy też nie wspomnieć o dziesiątkach prawdziwych przyjaźni, które zrodziły się na naszych wydarzeniach. Najmocniejszym ich punktem jest to, że ludzie poznają na nich żywego Boga. Wszystko, co robimy, wypływa z naszej miłości do Niego i pragniemy, abyś sam mógł tę miłość prawdziwie poznać i przekazać dalej.

Sprawdź, który projekt Ci odpowiada!

Projekty