Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Nauczanie
19 marca 2024

Wykłady na młodzieżówkę: Jak być OBOK rówieśników

Autor:
Jonasz Błajet
Szacowany czas czytania: 2min

Cześć Liderze Młodzieżowy!

W ramach minionej konferencji 100 stopni „OBOK” rozmawialiśmy o tym, jak być pierwszą pomocą w temacie zdrowia psychicznego dla osób, które znajdują się w Twoim otoczeniu.

Wierzymy, że czujesz się wyposażony do bycia OBOK swojej młodzieży w sposób bardziej świadomy. Być może zastanawiasz się, w jaki sposób zdobytą wiedzę przekazać grupie, którą się opiekujesz? Przychodzimy z pomocą! Poniżej znajdziesz scenariusz spotkania młodzieżowego, które możesz poprowadzić bez większego przygotowania.

Jeżeli nie byłeś na konferencji, albo chcesz sobie ta wiedzę przypomnieć, wszystkie wykłady oraz notatki znajdziesz tutaj:

100° OBOK

UWAGA: To będzie dużo informacji. Spotkanie możesz podzielić na parę części (najlepiej wg tego, jak idą nagłówki), jeśli Twoim zdaniem krótszy format lepiej sprawdzi się na Twojej młodzieżówce. Pamiętaj, że to Ty najlepiej znasz swoją młodzież i możesz dostosować scenariusz do swoich możliwości oraz potrzeb!

w załączniku znajdziesz kompletny scenariusz z instrukcją. Powodzenia!

Autor

Author

  • Jonasz Błajet

    Cześć! Przede wszystkim jestem liderem poznańskiej młodzieżówki "NIEletni K5N". Poza tym współpracuję z Falą w ramach projektu Equip oraz jako freelancer zajmuję się różnymi medialnymi działaniami, m.in. prowadzę program BEZ DYSKUSJI na YouTubie. Lubię podejmować w życiu fajne wyzwania i zachęcać ludzi dookoła, że dobrze jest mieć życie w Jezusie.

    View all posts
Podziel się:

Sprawdź również: