Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Gry
18 października 2022

Gra na rozgrzewkę – pojedynek rycerski

Autor:
Jacob Hash
Szacowany czas czytania: 2min

Przygotowanie

Potrzebujemy czwórki ochotników. Z nich tworzymy dwie pary. Każda para potrzebuje po jednej dmuchanej piłce i makaronie basenowym.

Osoby w parze łapią się za rękę, w ten sposób każdy ma jedną wolną rękę. W wolną dłoń biorą piłkę i makaron. W ten sposób osoba trzymająca piłkę staję się obrońcą a osoba z makaronem atakującym.

Cel

Celem jest strącenie piłki przeciwników.

Przebieg

Pary ustawiają się, biorą do ręki odpowiednie przedmioty. I na Twój znak rozpoczyna się pojedynek. Jeśli piłka zostanie strącona lub wypadnie z ręki obrońcy to ta drużyna przegrywa to starcie. Zagrajcie jeszcze raz, najlepiej zagrać 3 rundy żeby wyłonić zwycięzcę.

Warto zachęcić publiczność do dopingowania. Możesz podzielić ich na dwie grupy – każda z nich kibicuje jednej dwójce.

 

Gry z piłką

Po więcej gier z piłką plażową kliknij poniżej.gry z piłką

 • Cel
 • Przebieg
 • Gry z piłką
Autor

Authors

 • Jacob Hash

  Jestem Jacob i od 4 lat działam w Fali, odpowiadam za prowadzenie szkoleń i działania związane z materiałami uczniowskimi. Jestem też liderem młodzieżowym we Wrocławiu. Głęboko wierzę, że uczniostwo to najlepszy sposób, by szerzyć Królestwo i chcę pomóc innym to robić więcej i więcej. Kocham każdego rodzaju grę, im głośniejsza i bardziej skomplikowana, tym lepiej :)

  View all posts
 • Kasia Panic

  Jestem Kasia, od lat angażuję się w służbę młodzieżową w moim lokalnym kościele jak i poza. Uwielbiam poznawać ludzi, pomagać im budować relacje ze sobą. Zawsze mam w zanadrzu jakąś grę integracyjną.

  View all posts

Sprawdź również: