Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
twój rozwój
10 sierpnia 2022

Jak wzrastać jako lider?

Autor:
Rafał Piekarski
Szacowany czas czytania: 1min

Ok, jesteś liderem. Co teraz? Wiele ludzi idzie do ciebie by wzrastać – a ty gdzie masz iść? Czego potrzebuje każdy lider, by wzrastać? Recepty nie mamy, ale Rafał Piekarski (pastor przełożony Kościoła TOMY, pracownik ProEm, wykładowca Akademii Homiletycznej, świetny gość) rozmawia z nami o częściach składowych wzrostu, i jak to może wyglądać w życiu lidera.

Autor

Authors

  • Rafał Piekarski

    Nazywam się Rafał Piekarski, jestem jednym z liderów Fundacji Proem i Pastorem Przełożonym Społeczności Chrześcijańskiej Tomy w Tomaszowie Maz. i Łodzi. Moją pasją jest inspirowanie ludzi do przemiany poprzez komunikowanie Bożego Słowa i tworzenie autentycznych, relacyjnych przestrzeni wspierających ten proces. Lubię towarzyszyć ludziom w procesie zmiany, wspierać ich i zachęcać w przekonaniu, że przyszłość jest bardziej motywująca niż przeszłość. Czytam polski reportaż, słucham U2 i piję zieloną herbatę. Od 2000 roku jestem szczęśliwym mężem Agnieszki, jestem też ojcem trójki wspaniałych dzieci - Wojtka, Agaty i Adama.

  • Jacob Hash

    Jestem Jacob i od 4 lat działam w Fali, odpowiadam za prowadzenie szkoleń i działania związane z materiałami uczniowskimi. Jestem też liderem młodzieżowym we Wrocławiu. Głęboko wierzę, że uczniostwo to najlepszy sposób, by szerzyć Królestwo i chcę pomóc innym to robić więcej i więcej. Kocham każdego rodzaju grę, im głośniejsza i bardziej skomplikowana, tym lepiej :)

  • Łukasz Kropisz

    Jestem Łukasz. Uwielbiam sport dlatego postanowiłem zaangażować się w EDGE Sport, gdzie wykorzystuję mało znane w Polsce Ultimate Frisbee aby zaciekawić młodych ludzi i zbudować z nimi relacje. Lubię zarażać nastolatków ludzi swoimi pasjami i w ten sposób budować wspólny grunt do rozmów i działania. To, co najbardziej mnie motywuje, to dostrzegany rozwój duchowy, emocjonalny i fizyczny młodych ludzi.

Sprawdź również: