Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
twoi ludzie
11 sierpnia 2022

22 dni psalmów

Autor:
Jacob Hash
Szacowany czas czytania: 2min

W tym trudnym czasie może być dla wielu ciężko w jakikolwiek sposób rozmawiać z Bogiem. Zarówno tym, którzy rzadko z Nim rozmawiali, jak i tym, którzy mają świetny rytm spędzania czasu z Ojcem, może teraz być ciężko wiedzieć nawet co czytać. Mamy książeczkę, która może pomóc. Nie jest magiczna, ale jest pełna psalmów. Jest ich 22, każdy z krótkim omówieniem. To może funkcjonować jako krótki plan czytania, albo materiał pomocniczy do rozmów. Może służyć jako narzędzie do dzielenia się ewangelią z uchodźcami. Wykorzystajcie to tak, jak wam najwygodniej.

Książeczka jest wydana po polsku i po ukraińsku, dla was liderów, i też dla tych, których prowadzicie. Ściągnijcie PDFa i korzystajcie. Modlimy się, by było to pomocne dla was i waszych młodych (i nie tylko)!

Autor

Author

  • Jacob Hash

    Jestem Jacob i od 4 lat działam w Fali, odpowiadam za prowadzenie szkoleń i działania związane z materiałami uczniowskimi. Jestem też liderem młodzieżowym we Wrocławiu. Głęboko wierzę, że uczniostwo to najlepszy sposób, by szerzyć Królestwo i chcę pomóc innym to robić więcej i więcej. Kocham każdego rodzaju grę, im głośniejsza i bardziej skomplikowana, tym lepiej :)

Sprawdź również: