Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
twój rozwój
29 sierpnia 2022

Poznaj na nowo modlitwę Ojcze nasz

Autor:
Laura Hash
Szacowany czas czytania: 2min

Co to jest Dzień z Bogiem?

Jeśli pierwszy raz czytasz o Dniu z Bogiem to koniecznie przeczytaj ten wpis:

co to jest dzień z Bogiem?

Ojcze nasz

Z pewnością czytałeś już nie raz Modlitwę Pańską. Może znasz ją na pamięć i kończąc jedną linijkę już myślisz o następnej. W tym rozważaniu chcemy iść głębiej, chcemy żebyś rozebrał/a te wersety na kawałeczki w swojej głowie. Również  i tym razem zachęcamy Cię do próbowania nowych form spędzania czasu z Nim. Daj się zaskoczyć!

Rozważanie

Istotą modlitwy jest to, że nadal jestem wierny BYCIU z Bogiem. Bóg nie chce i nie potrzebuje niczego więcej od żadnego z nas – tylko naszej wiernej obecności. Moje ciało może być na modlitwie, a mój umysł i duch mogą wymykać się z dziesięcioma tysiącami rozproszeń i nadal jest w porządku. Wracam do mojego zamiaru: być w jedności z Bogiem…

By przeczytać więcej, pobież rozważanie. Najlepiej wydrukuj i zabierz z sobą razem z Biblią, długopisem i notatnikiem. Potem spędź następne parę godzin sam z Bogiem. Dobrego czasu!

  • Ojcze nasz
  • Rozważanie
Autor

Author

  • Laura Hash

    Jestem Laura Hash, Amerykanka, ale tak naprawdę czuję się w pełni Polką po mieszkaniu tutaj przez około 30 lat! Moją pasją jest Jezus i ludzie łączący się z Nim na jakimkolwiek etapie są. Spędziłam wiele lat inwestując w młodych liderów zarówno w grupach, jak i indywidualnie. Kocham mojego męża od 30 lat, mojego syna, synową i wkrótce wnuka!

Sprawdź również: