Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
twój rozwój
26 marca 2024

Czytamy Razem „Duchowość zdrową emocjonalnie”

Autor:
Jacob Hash
Szacowany czas czytania: 3min
cytat

Jeśli chcesz doświadczyć „życia w obfitości” pochodzącego od Jezusa, Jego nieustannej, świadomej Bożej obecności i świata, to jedyne, co musisz zrobić, to przyjąć nie tylko Jego teologię i etykę, ale także styl życia. Po prostu podążaj Jego drogą.

John Mark Comer

O serii „Czytamy Razem”

Rozpoczynamy nową serię – Czytamy Razem czyli czytasz sam rozdział z książki a potem porozmyślasz razem z nami, słuchając spostrzeżeń komentujących. Odcinki będą pojawiać się na naszym kanale na Spotify, zaobserwuj, żeby nie przegapić!

Fala Port na Spotify

O książce

„Jak skutecznie przestać się spieszyć” –  to cenna książka, która pomaga czytelnikom w odnalezieniu równowagi i spokoju w życiu, a jednocześnie skłania do refleksji nad sposobem, w jaki prowadzimy swoje życie i jakie wartości są dla nas najważniejsze.

John Mark Comer jest pastorem i autorem kilku bestsellerowych książek na temat duchowego wzrostu, rozwoju osobistego oraz życia w społeczeństwie. W „Jak skutecznie przestać się spieszyć” Comer skupia się na jednym z największych problemów, z którym borykają się współcześni ludzie – pośpiechu.
Autor przekonuje, że pośpiech jest przyczyną wielu problemów, zarówno w naszym życiu prywatnym, jak i zawodowym. Często jest związany z naszą kulturą, skierowaną na szybkość, natychmiastowe zaspokojenie potrzeb i efektywność ponad wszystko inne. Jednakże, pośpiech jest również wynikiem naszych własnych wyborów, nawyków i stylu życia.

Kup książkę!

O komentujących

W tej serii usłyszysz znany Ci już z poprzednich odcinków głos Jacoba Hasha, ale nie tylko, bo pierwszy raz przed naszym mikrofonem zasiadł Salomon Krok. Salomon kocha fotografię i dobrą sztukę – jest członkiem Falowego C-Teamu, i zależy mu, by młodzi ludzie uczyli się wykorzystywać media na dobro królestwa. Do tego, facet jest oczytany, i wnosi dużo śmiechu w rozmowę :).

  • Czytamy Razem
  • Książka
  • Komentujący
Autor
Podziel się:

Sprawdź również: